ZOO barība

Daudzi no mums ir pārliecināti, ka veselīga, dabīga, ‘’premium’’ un speciālistu ieteikta suņu un kaķu barība nozīmē to, ka iepakojuma iekšpusē noteikti ir barība, kas ir laba mūsu mājdzīvniekiem. Paralēli šiem vārdiem ir apgalvojumi, ka šī barība ir 100% sabalansēta, kas liek mums domāt, ka mēs sniedzam vislabāko saviem mājdzīvniekiem, dodot tiem vienas un tās pašas sausās barības dienu no dienas. Tomēr, lielākā daļa cilvēku pilnībā nenovērtē to, ko patiesībā satur šīs barības. Mājdzīvnieku barību ražotāju uzņēmumi novieto attēlus ar svaigi grieztu vistas fileju, svaigiem augļiem un dārzeņiem uz barības iepakojumiem, tomēr reti kad šīs sastāvdaļas ir atrodamas arī iepakojuma iekšpusē.

Iespējams, ka arī Jūs savu mīluli barojat ar barību, kas satur vairāk nekā vienu no sastāvdaļām, kas ir apspriesti zemāk. Mājdzīvnieku pārtikas rūpniecībai ir plašs klāsts ar dažādiem produktiem un ražotājiem ir rīcības brīvība izmantot mājdzīvnieku attēlu un pievilcīgu ēdienu attēlus uz iepakojuma, lai cik maldīgi tie arī nebūtu. Tikai tad, kad mūsu mājdzīvnieka veselība sāk pasliktināties, lielākā daļa cilvēku sāk uzdot jautājumu, kāpēc. Galu galā, veselīgs ķermenis var būt tik veselīgs, cik veselīga ir tā patērētā pārtika.

Lai uzlabotu savu mājdzīvnieku veselību, izlasiet un saprotiet zemāk uzskaitīto pārtikas produktu un piemaisījumu pielietojumu un vienmēr lasiet produktu etiķetes.

Naudas taupīšanas padomi iegādājoties mājdzīvnieku barību

Iegādājieties augstas kvalitātes mājdzīvnieku barību. Ir ļoti svarīgi iegādāties kvalitatīvu pārtiku no paša sākuma. Tas palīdzēs Jums ietaupīt naudu nākotnē. Jums ir jāsaprot, ka veselības problēmas parasti ir saistītas ar neveselīgu uzturu, zemas kvalitātes vai nepiemērotu pārtiku.

Izvairieties no mīluļa pārbarošanas. Tas nozīmē, ka Jums nevajadzētu atstāt daudz pārtikas mājdzīvniekam pieejamā. Piepildiet mājdzīvnieka bļodu tikai tad, kad tā ir tukša. Tādā veidā Jūsu mājdzīvnieks neaptaukosies un Jūs ietaupīsiet naudu, iegādājoties un patērējot mazāk pārtikas.

Pārbaudiet zooveikala īpašos piedāvājumus un akcijas. Piemēram, ja Jūs iegādājaties vairākas paciņas suņu vai kaķu barību no konkrēta veikala, Jūs saņemsiet dāvanu, atlaidi vai ko citu. Ar tādu mērķi vajag iepirkties, jo tas dod papildus pienesumu un ietaupījumu. Tas neattiecas tikai uz kaķu vai suņu barību ZOO veikalos, bet arī uz Jums, kad pērkat pārtiku sev un savai ģimenei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>