Vai sunim var dot augļus un zivis?

Ābolu sēklas – ābolu sēklas satur cianīda paveiduamigdlinu. Tas var traucēt skābekļa izplatīšanai visā organismā. Turiet savu kucēnu pa gabalu no ābolu sēklām.

Avokado – Avokado augļi ir toksiski suņiem. Avokado rada sirds, plaušu un citu audu bojājumus un papildus rada kuņģa darbības traucējumus, vemšanu un citas problēmas.

Sīpoli – Sīpoli ir bīstami suņiem. Centieties izvairīties no sīpolu došanas (neapstrādātu vai vārītu) Jūsu sunim. Ja suns apēd nelielu daudzumu sīpolu katru dienu vairākas dienas, tam pakāpeniski var attīstīties anēmija.

Maurloki – Maurloki var izraisīt hemolīzi, anēmiju. Daži simptomi, kas liecina, ka ir apēsts pārāk daudz maurloku, ietver letarģiju, bālu gļotādu un krāsas izmaiņas (sarkana vai brūna) urīnā.

Persiki – Suņiem nerodas nekādas problēmas, ja viņi vienkārši patērē persiku mīkstumu. Tomēr persiku kauliņi ir toksiski suņiem. Tie var izraisīt paplašinātas acu zīlītes, reiboni un pārmērīgu siekalošanos.

Plūmes – Stublāji, lapas un plūmju sēklas ir toksiskas suņiem. Suņiem var būt ķieģeļu sarkana gļotāda, paplašinātas acu zīlītes, apgrūtināta elpošana, elšana, un šoks.

Zivis

Jēlas zivis / Zivis kopumā – Neliels zivju daudzums suņa uzturā neradīs nekādas problēmas. Tomēr, ja suns tiek barots tikai ar zivīm, tas var izraisīt B vitamīna deficītu, kas rada apetītes zudumu, krampjus, un smagos gadījumos, nāvi.

Konsultējieties ar vetārstu, lai uzzinātu vispiemērotāko uzturu savam mīlulim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>