Sīkdatņu politika

Līdzīgi citām tīmekļa vietnēm internetā, mēs izmantojam sīkdatnes, lai novērotu mājaslapas apmeklētību, kā arī lietotāju tendences. Mēs to darām kā pakalpojumu saviem lietotājiem, lai uzlabotu vispārējo mūsu pakalpojumu kvalitāti un sniegtu mūsu lietotājiem personalizētāku pieredzi. Sīkdatne ir neliels fails, kas tiek ievietots Jūsu klēpjdatorā, datorā, mobilajā telefonā vai citā elektroniskajā ierīcē. Tas ļauj mums atpazīt Jūs kā lietotāju, kad Jūs pārskatāt mājaslapu, izmantojot to pašu datoru un interneta pārlūku. Jums ir iespēja pielāgot sīkdatņu iestatījumus, un Jūs varat noņemt tos vai bloķēt, mainot Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus.

Mēs varam pilnvarot autorizētas trešās puses atpazīt unikālu sīkdatni Jūsu pārlūkprogrammā. Tas tiek darīts, lai sniegtu Jums personalizētas reklāmas, lai optimizētu Jūsu lietotāja pieredzi. Jebkura informācija, kas nodota trešajām personām, izmantojot sīkdatnes, nav personiski identificējama; taču tā ietver informāciju, piemēram, Jūsu vecumu, ģeogrāfisko atrašanās vietu un / vai demogrāfisko informāciju. Tas palīdz mums sniegt attiecīgas reklāmas Jūsu interesēm un uzlabot Jūsu lietotāja pieredzi.

Lai gan lielākā daļa pārlūkprogrammu ir izveidota, lai pieņemtu sīkdatnes, Jūs varat pielāgot sava pārlūka iestatījumus, lai atslēgtu visas sīkdatnes vai saņemtu paziņojumu, kad sīkdatne tiek nosūtīta. Drošības nolūkos, mēs neuzglabājam nešifrētus personas datus / informāciju, izmantojot sīkdatnes. Mēs paturam tiesības pārskatīt un mainīt mūsu konfidencialitātes politiku jebkurā laikā. Mēs Jums paziņosim par visām izmaiņām mūsu privātuma politikā, sazinoties ar Jums vai publicējot izmaiņas mūsu mājaslapā.