Barība

Pirmreizējie mājdzīvnieku īpašnieki vienmēr apjūk, kad pienāk laiks iegādāties pareizo pārtiku savam mīļotajam mājdzīvniekam. Došanās uz mājdzīvnieku pārtikas veikalu var izraisīt apjukumu un būt mulsinoša, jo īpaši, ja Jūs mēģināt meklēt labāko pārtiku par labāko cenu. Ja esat nesen ieguvuši jaunu mājdzīvnieku, šeit ir daži noderīgi padomi, ko Jūs varat apsvērt, iegādājoties ēdienu.

Mākslīgās krāsvielas

Krāsainie barības gabaliņi nesniedz nekādu labumu kaķiem vai suņiem. Tie ir veidoti, lai padarītu barību pievilcīgāku tieši Jums! Mūsu dzīvniekiem ir vienalga, kādā krāsā ir ēdiens, tas ir vienkārši vēl viens mārketinga triks, lai pievērstu Jūsu uzmanību mājdzīvnieku pārtikas produktu etiķetēm. Mākslīgās krāsas ir sintētiskas ķīmiskas krāsvielas, kam nav vietas mājdzīvnieku barībā. Ir bijuši gadījumi, kas sasaista FD & C krāsu ar vēzi un citiem negatīviem efektiem.

Cukurs

Cukurs bieži vien tiek lieto, lai piesaistītu interesi nepievilcīgajiem mājdzīvnieku pārtikas ražotāju produktiem. Nav cita iemesla, kādēļ cukurs būtu jāpievieno barībai, izņemot augstākminēto.

Dzīvnieku tauki

Atšķirībā no vistu taukiem (nosauktie dzīvnieku avoti), dzīvnieku tauki ir nenoteiktas izcelsmes.

Izcelsmes blakusprodukti

Kaķu un suņu barība parasti satur blakusproduktus, kas paliek pāri no cilvēku pārtikas ražošanas. Ir divu veidu blakusprodukti: nosauktie un nenosauktie. Nosaukto blakusproduktu piemēri ietver vistas blakusproduktus un cūkgaļas blakusproduktus. Tie var ietvert kaklus, kājas, zarnas u.c.

Nenosauktie produkti ietver gaļas blakusproduktus. Gaļas blakusprodukti var ietvert smadzenes, asinis, nieres, plaušas un kuņģus.

Blakusprodukti daudzos gadījumos tiek iegūti no gaļas avotiem – dzīvnieki, ko nevar izmantot cilvēku pārtikā, jo tie ir miruši, slimi vai neattīstīti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>